Nuke Bungalow

Aklınızda tatil yapmak ve unutulmayacak zamanlar yaşamak varsa tercihiniz mutlaka Nuke Bungalow olmalıdır. Sıradan bir tatil anlayışı size çekici gelmiyorsa ve tamamen size özel bir ortam hayal ediyorsanız Nuke Bungalow konforunu yakından tanımalısınız. Muhteşem iç ve dış tasarımı bile tek başına Nuke Bungalow’u tercih etmeniz için yeterlidir. Öte yandan konforlu mobilyalar, şömine, sıcak havuz, ateş çukuru gibi olanaklar; Nuke Bungalow’u sizin için daha da cazip kılar.

Dört kişinin beraber konaklayabileceği bu çok özel konaklama alanında yanınıza en sevdikleriniz olmalıdır. Nuke Bungalow konum itibarıyla da oldukça ilgi çekicidir. Sapanca’nın kafe ve restoranlarına yakın konumda olan evinizden çıkıp yöresel lezzetlerle tanışabilirsiniz. Kış mevsiminde bu özel evde konaklayanlar, Kartepe Kayak Merkezi’nde kayak yapmanın keyfini çıkarabilir.

Nuke Bungalow, her mevsim sizi Sapanca’nın güzellikleri ile buluşturur. Muhteşem göl manzarasını ve yeşilin her tonunu bölgede görebilirsiniz. Mevsim kışsa bembeyaz bir örtüye bürünen doğanın güzelliği, anlatılmaz ama yaşanır bir hal alır. Bembeyaz karın güzelliğiyle buluşan Sapanca’yı en güzel fotoğraf kareleriyle görüntüleyebilirsiniz.